אודות

כל אחד והפרקט שלו

Parquet 365 היא רשת פרימיום לפרקטים שבה תוכלו למצוא את מותגי העילית של רצפות הפרקט. הרשת מייבאת ומשווקת רצפות פרקט של מותגי העל האירופאיים vohringer ו Krono original, ומאפשרת לכם ליהנות ממבחר עשיר של הפרקטים היפים והטובים ביותר בעולם. 

אנחנו ברשת Parquet 365 יודעים שלכל אחד אוהב את הפרקט שלו אחרת, לכן יש לנו פה הכול. תמצאו אצלנו פרקטי עץ רב שכבתיים, פרקטי למינציה, פרקטי שעם ופרקטים פולימריים (SPC)  במבחר דגמים, צבעים וסגנונות מעוררי השראה, שיאפשרו לכם לעצב חללים מושלמים בדיוק כמו שאתם מתכננים.

אנחנו  ב Parquet 365 משקיעים משאבים רבים כדי להעניק לכם את הטוב ביותר. אנו עומדים מאחורי איכות המוצרים שלנו, ומעניקים לכם אחריות מלאה ומקיפה גם על המוצרים וגם על ההתקנה. 

וכדי שתוכלו ליהנות מחוויה מעולה איתנו, אנו מעניקים לכם ליווי וייעוץ מקצועי מהרגע הראשון. אנו מלווים אתכם החל מבחירת הפרקט המתאים ביותר לסוג החלל, לסגנון העיצובי המתוכנן ועד האספקה וההתקנה ולאורך תקופת האחריות.

כל מגון הפרקטים שאנו משווקים Parquet 365  עומדים בתקני האיכות האירופיים המחמירים ביותר  ומיוצרים בסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר ועל פי עקרונות אקולוגיים.

וורינגר, שנוסדה בשנת 1921 בבאדן-וורטמברג, גרמניה, מתמחה בפרקטים למינציה, רצפות עץ ומוצרי ריצוף ויניל יוקרתיים. ובמהלך השנים הוא צבר מוניטין של אמינות ואמינות עם תהליך הייצור הידוע בעולם.

רצפת הלמינציה הראשונה פותחה בשנת 1977 בשוודיה, אך הגיעה לשוק לראשונה בשנת 1980. סוג חדש זה של ריצוף התפשט במהירות למדינות אחרות באירופה. הלמינציה של השנים הראשונות לא הייתה באיכות הגבוהה שהיא היום – אבל הודות להתפתחויות המתמשכות, עד סוף שנות ה-80 הושגו התקדמות נראית לעין